Przejdź do treści

RK CLASSICS 2024 – Zgłoszenia

Zapraszamy do zgłaszania pojazdów do uczestnictwa w RK Classics 2024. Spotkanie odbędzie się 26 maja w samym centrum Radomia. Przygotowujemy tylko 120 miejsc dla Waszych klasyków, dlatego wybierzemy najciekawsze pojazdy z nadesłanych zgłoszeń.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić żeby zgłosić klasyka na RK Classics 2024. Nie zapomnijcie dodać zdjęć i opisu swojego pojazdu. Po rozpatrzeniu zgłoszenia odpowiemy Wam, czy Wasz pojazd kwalifikuje się na naszą imprezę. Jeśli tak to jedyne co będziecie musieli zrobić to wnieść opłatę wpisową w wysokości 100 zł dla samochodów lub 60zł dla motocykli i pojawić się 26 maja 2024 roku na placu Corazziego w Radomiu.

Główne kryterium wyboru zgłaszanych samochodów i motocykli to ich wiek, powinny być modelowo zaprezentowane do 1989 roku, kolejnym jest wygląd i unikatowość. Oczywiście chcemy żeby nasza impreza była różnorodna i łamała schematy, dlatego możecie też zgłaszać pojazdy, które niekoniecznie mieszczą się w tych ramach. Jeśli uznamy że Wasz pojazd jest na tyle ciekawy, że chcemy go zobaczyć na naszej imprezie zaprosimy Was do udziału.