Przejdź do treści

RK Classics 2023 – Zgłoszenia

Zapraszamy do zgłaszania pojazdów do uczestnictwa w RK Classics 2023, które odbędzie się 14 maja w samym centrum Radomia. Przygotowujemy tylko 120 miejsc dla Waszych klasyków, dlatego będziemy selekcjonować zgłoszenia i wybierać te, które naszym zdaniem są najciekawsze.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić żeby zgłosić klasyka na RK Classics 2023. Nie zapomnijcie dodać zdjęć i opisu swojego pojazdu. Po rozpatrzeniu zgłoszenia odpowiemy Wam, czy Wasz pojazd kwalifikuje się na naszą imprezę. Jeśli tak to jedyne co będziecie musieli zrobić to wnieść opłatę wpisową w wysokości 80 zł i pojawić się 14 maja 2023 roku na placu Corazziego w Radomiu.

Główne kryteria wyboru zgłaszanych samochodów i motocykli to ich wiek, powinny być modelowo zaprezentowane do 1989 roku, kolejnym jest wygląd i unikatowość. Oczywiście chcemy żeby nasza impreza była różnorodna i łamała schematy, dlatego możecie też zgłaszać pojazdy, które niekoniecznie spełniają te kryteria. Jeśli uznamy że Wasz pojazd jest na tyle ciekawy, że chcemy go zobaczyć na naszej imprezie zaprosimy Was do udziału.