Przejdź do treści

RK Classics 2023 – Termin

Sezon 2023 to jubileusz 10 lat istnienia Radomskich Klasyków. Z tej okazji przygotowujemy dla Was wyjątkowe spotkania w towarzystwie zabytkowej motoryzacji. Pierwsza impreza jaką mamy zaszczyt Wam ogłosić to RK Classics 2023, która odbędzie się w niedzielę 14 maja na radomskim deptaku ulicy Żeromskiego oraz placu Corazziego.

Tegoroczna edycja najważniejszej imprezy sezonu Radomskich Klasyków przynosi kilka zmian organizacyjnych. Spotkanie odbędzie się na odcinku deptaka od ulicy Niedziałkowskiego do ulicy Mickiewicza oraz na placu Corazziego. Miejsca będzie mniej niż na poprzednich edycjach, dlatego też wprowadzamy zapisy i selekcję uczestników. Zapisywać się będzie można za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. Udział w RK Classics będą mogły wziąć tylko zaakceptowane wcześniej pojazdy, a ich właściciele będą musieli wnieść opłatę wpisową. Drugą rzeczą jaka zmieni się względem poprzednich lat to wspólny przejazd uczestników zlotu ulicami Radomia zaplanowany po wręczeniu nagród wyróżnionym pojazdom.

Pewnie zastanawiacie się kto może wziąć udział w naszej imprezie? Podstawowym kryterium jest wiek pojazdu – powinien być modelowo zaprezentowany do 1989 roku, kolejnym jest jego wygląd i unikatowość. Oczywiście chcemy żeby nasza impreza była różnorodna i łamała schematy, dlatego możecie też zgłaszać pojazdy, które niekoniecznie spełniają te kryteria, a my jeśli uznamy że Wasz pojazd jest na tyle ciekawy, że chcemy go zobaczyć na naszej imprezie zaprosimy Was do udziału.

fot. Dron Radom

Pamiętajcie – 14.05.2023 widzimy się w Radomiu na RK Classics !!!